Llalla i shmanget mediave: Shumë prokurore femra dinë të përballen me kërcënime
Kryeprokurori Llalla i është shmangur sërish me mjaft mjeshtëri çështjes së kërcënimit, teksa ka qënë i pranishëm në një aktivitet.

Adriatik Llalla, teksa ishte sot në aktivitetin e organizuar për diplomimin e Magjistratëve, ka zgjedhur që të heshtë dhe të mos prononcohet për interesin e mediave nëse ndihet i kërcënuar.

"Sot jemi për një çështje tjetër. Pjesa më e madhe e prokuroreve janë femra, shumë prokurore femra dinë të përballen me kërcënime”, ka deklaruar ai. /albeu.com/
Shtuar më 04/10/2016, ora 17:09

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori