Llalla: Ambasadori Withers më kërkoi të mos e hetoja pasurinë e Ramës
Kryeprokurori Adriatik Llalla sot në studion “Opinion” në “TV Klan” ka deklaruar se një tjetër ambasador amerikan ka ndërhyrë në punët e organit të hetimit.

Bëhet fjalë për ambasadorin Withers, që sipas tij i ka kërkuar që të mos hetojë pasurinë e Edi Ramës.

“Ambasadori Withers më ka kërkuar personalisht që të mos e hetojë pasurinë e kryeministrit aktual. Pavarësisht kësaj, unë kam vazhduar hetimet dhe ato dolën në përfundimin se pasuria e Ramës ishte e vënë me djersë”, tha Llalla sot përballë Blendi Fevziut./Albeu.com/

Shtuar më 02/02/2017, ora 22:55

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori