Lista e deputetëve të 25 qershorit, Nishani kritikon Bashën
Listat e PD-së që Basha solli këtë 25 qershor u diskutuan shumë nëbotëne politikës dhe hasën shumë kritika ehde nga vetë deputetët e PD-së.

Edhe ish-presidenti Nishani ka kritikuar këtë zgjedhje duke thënë se mund të ksihte qenë më e mirë.

Nishani tha se në PD, ka njerëz shumë cilësorë të cilët meritonin të ishin pjesë e listave, dhe mund të sillnin më shumë vota për Partinë Demokratike.

"Unë e kam ndjekur me shumë interes intervistën e zotit Berisha, dhe ka shumë arsye për ta ndjekur me shumë interes tha ai për Syri.net.

Por edhe zoti Basha e ka pranuar që lista mund të ishte më e mirë. Dhe unë mendoj që lista mund të ishte dhe më e mirë", deklaroi Nishani.
Shtuar më 10/11/2017, ora 20:53
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori