Lirohet sulmuesi i Hoxhajt
Albeu.com
Policia ka konfirmuar lirimin e të dyshuarit për sulm ndaj ministrit Hoxhaj. Ndërkohë bëhet e ditur se edhe pala e dëmtuar, në këtë rast ministri Hoxhaj është marrë në pyetje lidhur me rastin.
Sulmi ndaj Hoxhajt që dyshohet të jetë shkaktuar për hakmarrje personale dhe jo më motive politike, ndërlidhet me largimin e një zyrtareje të ministrisë nga vendi i punës.
Shtuar më 01/07/2010, ora 10:33
Tage: arkiv

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori