Lirohet Sokol Koçiu
Gjykata e Tiranës vendosi sot masën e sigurisë arrest shtëpie për avokatin Sokol Koçiu i cili do të hetohet për akuzën e ndërtimit pa leje në një nga zonat e Tiranës.

Koçiu u arrestua më 27 gusht 2014">2014 dhe ishte mes 6 shtetasve të arrestuar në flagrance për ndërtim të paligjshëm. /albeu.com/
Shtuar më 30/08/2014, ora 15:14

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori