Gjykata liron Elvis Roshin
Elvis Roshi
Gjykata e Kavajës ka vendosur të lërë të lirë kryetarin e Bashkisës së Kavajës, Elvis Roshi, i arrestuar të dielën pas kallzimit penal, që trajneri i ekipit të Tiranës, Nevil Dede, beri ndaj tij, duke e akuzuar se e kishte goditur dhe e kishte kercenuar me jete ne pushimin e ndeshjes.

Gjykata e ka cilësuar arrestimin e tij si të paligjshëm.
Roshi u transportua sot drejt Kavajës nën masa të rrepta sigurie nga Tirana. /albeu.com/
Shtuar më 12/03/2013, ora 16:56

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori