Lindi në orën 00:01, njihuni me beben e parë për vitin 2019
Ka ardhur në jetë bebja e parë për vitin 2019 në orën 00:01.

Foshnja e porsalindur është i gjinisë mashkull, i peshës 3150 gr dhe është pagëzuar me emrin Elis.

"Lindja kaloi me operacion në mënyrë të shkëlqyer," tha doktoresha që e priti.
Shtuar më 01/01/2019, ora 09:09

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori