Ndryshon rezultati në Maqedoni, këtë raund e vështirë të zgjidhet presidenti (FOTO
Likove, nje i vrare dhe nje i plagosur
Albeu.com
Sonte në Komunën e Likovës, në orën 17:40, persona të panjohur kanë shtënë drejt dyqanit që gjendet në mes të fshatit. Sipas Ministrisë së Brendshme, në vendngjarje ka mbetur i vdekur Muhamed Saliu, 37 vjeçar.
Ndërsa plagë të rënda ka marrë kushëriri i viktimës, Burim Saliu.

Sulmuesit me makinën e llojit ‘Mazda’, me targa të Shkupit, janë larguar menjëherë pas kryerjes së krimit. Policia po punon në zbardhjen e plotë të rastit dhe hetimin e shkaqeve.
Shtuar më 04/02/2010, ora 03:19
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori