Lidhje me Bledarin e Dritanin? Marsida publikon pamjen e bashkëshortit në Gjermani (FOTO LAJM)

Pak javë më parë opinioni publik u trondit pasi historia e Marsida Qatjas u bë publike, ngjarje në të cilën humbi jetën një shtetas.

Pas konfliktit me armë në banesën e saj, mbeti i vrarë Dritan Haxholli, ajo ka treguar se fundi se është kthyer nga Gjermania, bashkë me djalin e vogël.

Sipas saj qëllimi i vizitës në Gjermani ishte për të takuar bashkëshortin e saj.

Dritan Haxholli u vra nga ish-polici i burgut të Durrësit, Bledar Toçi në shtëpinë e Qatjas.

Pas takimit, Marsida ka treguar se marrëdhënia e tyre vazhdon të jëtë e mirë, duke postuar një foto dhe duke treguar pamjen e bashkëshortit të saj. /albeu.com/
Shtuar më 16/11/2019, ora 16:30

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori