Librazhd, gjendet një kufomë e dekompozuar
Kalimtarë të rastit kanë gjetur një kufomë e dekompozuar në Babje të Librazhdit, të cilët më pas kanë njoftuan në sallën operative.

Në vendin e ngjarjes shkuan ekspertë të kriminalistikës dhe mjeko-ligjorë, të cilët pas vëzhgimit të skënës së krimit, policia e dërgoi trupin në morg, për t’i bërë ekspertizën që do të çonte në zbardhjen e shkaqeve të vdekjes së viktimës.

Akonma nuk është bërë i ditur identitetoi i viktimës pasi trupi është i dëmtuar, ndërkohë paraprakisht buirimet policore bëjnë me dije se kufoma është e seksit femër. Dyshimet më të mëdha janë se femra e moshës midis 20 deri 25 vjeçe, është vrarë rreth 9 muaj më parë.

Dyshohet se autorët e krimit pasi e kanë masakruar deri në vdekje e kanë braktisur në zonën e Babjes në rrethin Librazhd.
Shtuar më 27/04/2015, ora 08:24

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori