Librazhd, 2 të vdekur dhe 6 të plagosur
Në aksin rrugor Elbasan-Librazhd ka ndodhur një aksident tragjik.
Dy të vdekur dhe gjashtë të plagosur është bilanci i shënuar nga aksidenti tragjik që ka ndodhur pak minuta më parë, kur një makinë është përplasur nga një furgon.

Aksident ka ndodhurLibrazhd, pranë fshatit Mirakë. Mësohet se nga të plagosurit, tre prej tyre ndodhen në gjëndje të rëndë. /albeu.com/
Shtuar më 25/03/2011, ora 17:13

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori