Lezhë, arrestohet mësuesi pedofil
Një mësues 63-vjeçar ka përfunduar në prangat e policisë së Lezhës pasi ka tentuar të përdhunojë një 15-vjeçare.

Sipas policisë Ded Gjini i ka bërë presion me anë të notës vajzës me iniciale E.V.

Mësohet se mësuesi e ka joshur vajzën për të shkuar në shtëpine e tij dhe ka tentuar të kryejë marrëdhënie seksuale me dhunë. /albeu.com/
Shtuar më 14/04/2013, ora 09:20

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori