Lezha numëron 55 nga 263 kuti, PS-PD rezultat të ngushtë
Pëlqej
Vazhdon numërimi në qarkun e Lezhës ku deri më tani janë numëruar 55 kuti.

PS dhe PD duken shume afër njera tjetrës. Rezultati është si vijon:

PS 45.75 (5,824)

PD 36.17 (4,604)

LSI 13.08 (1,665)

Lista paraprake e deputeteve:

PS:
Lindita Llesh Nikolla

Pjerin Zef Ndreu

Gjetan Kol Gjetani

PD:

Aldo Tonin Bumci

Lindita Ilir Metaliaj

Andon Mati Frrokaj

LSI:

Viktor Tushaj /albeu.com/
Shtuar më 26/06/2017, ora 05:41
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori