Makina përplas biçikletën në Lezhë, 50-vjeçari në gjendje të rëndë (FOTO LAJM)

Një aksident ka ndodhur në mesditën e sotme në Lezhë ku një makinë ka përplasur një biçikletë.

Mësohet nga ky aksident ka mbetur i plagosur personi që drejtonte biçikletën, rreth 50 vjeç.

Nga fotot e dërguara në redaksinë e Albeu.com mësohet se ngjarja ka ndodhur në Derven të Lezhës dhe policia ka mbërritur në vendngjarje për të hetuar më shumë mbi rrethanat e aksidentit./albeu.com/
Shtuar më 22/01/2017, ora 12:11

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori