Lëviz me armë në dorë, kush është “gangsterja” simpatike nga Lezha (FOTO LAJM)

Ajo është vajzë e re dhe është nga qyteti i Lezhës.

Quhet Dorinela dhe u ka bërë përshtypjen mjaft personave për shkak të pamjes dhe fotove të saj të postuara në rrjetet sociale në Facebook dhe Instagram.

Dorinela ka foto me armë në dorë, gjë e cila të krijon përshtypjen e një “gangsterje” në moshë mjaft të re.

Por e kujt është arma me të cilën ajo ka postuar disa foto?

Askush se di, por e saj me siguri nuk mund të jetë. Për më shumë shikoni fotot e saj në galerinë më sipër. /albeu.com/Shtuar më 17/09/2017, ora 11:12

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori