Lëndohet një elektriçist, po riparonte defektin në kabinën elektrike
Një punonjës i OSHEE-së ka mbetur i plagosur sot gjatë punimeve për riparimin e një defekti në kabinën elektrike në zonën e Yzberishtit, në Tiranë.

Mësohet se ai është dërguar menjëherë në spital ku ndodhet edhe aktualisht, jashtë rrezikut për jetën.

Sa i përket defektit, janë djegur automatet në një kabinë private.

Për pasojë ka mbetur pa energji elektrike pjesërisht Unaza e Re dhe një pjesë e Yzberishtit.
Shtuar më 22/11/2019, ora 20:33

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori