Lekundje termeti ne Tirane
Albeu.com
Lëkundje tërmeti janë ndiher mesditën e sotme në kryeqytet. Sipas institutit sizmiologjik tërmeti ka qënë me magnitudë 3.9 dhe epiqendra e tërmetit ka qënë 15 km në jug të qytetit të Elbasanit.
Tërmeti 5 ballë i shkallës rihter është ndiher edhe në qytetin e Librazhdit dhe të Elbasanit. Nuk ka të dhëna për dëme materiale apo në njerëz.
Shtuar më 30/05/2010, ora 14:44
Tage: arkiv

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori