Lëkundet Shqipëria, tërmet me magnitudë 3.4 ballë (FOTO LAJM)

Një tjetër tërmet ka tronditur Shqipërinë.

Tërmeti është shënuar në orët e para të mëngjesit dhe epiqendra ka qënë në qytetin e Kukësit. Tërmeti ka qënë me magnitudë 3.4 ballë të shkallës rihter dhe ka patur një thellësi prej 2 km.

Nuk ka patur raportime për dëme materiale apo të lënduar.

Raportime për një tërmet të mundshëm ka patur edhe nga qytetarët e Beratit ditën e djeshme. /albeu.com/


Shtuar më 06/09/2017, ora 12:50

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori