LDGSH, takime në Tiranë dhe Pogradec
Albana Vokshi
Rritja e përfaqësimit të gruas në nismat vendimarrëse si dhe aktivizimi i saj në fushata zgjedhore. Këto janë dy pikat kyçe që janë diskutuar në tryezën e Lidhjes DemokratikeGruas së Shqipërisë në bashkëpunim me fondacionet CIVITAS dhe Eduardo Frei në Tiranë, Pogradec dhe Fier.


Kryetarja e Lidhjes DemokratikeGruas së Shqipërisë, deputetja Albana Vokshi, ne takimet me kryesitë e LDGSH-së, theksoi se Kryetari i Partisë Demokratike, njëkohësisht Kryeministër i vendit, Sali Berisha, ka vënë në fokus riorganizimin e Lidhjes Demokratike. /albeu.com/
Shtuar më 15/04/2012, ora 17:00

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori