Larg ekranit, ja ku po i kalon pushimet Blendi Fevziu (FOTO LAJM)

Temperaturat e larta kanë pushtuar gjithë Shqipërinë dhe pjesa më e madhe e njerëzve i janë drejtuar brigjeve e ata me më shumë mundësi, edhe atyre të jugut, ku kanë kaluar fundjavën që lamë pas.

Temperaturat e larta ka pushtuar vendin tonë duke detyruar qytetatër ti drejtohen bregdetit shqiptar.

Ashtu siç çdo qytetar tjetër edhe Blendi Fevziu larg kostumit të moderatorit, ka nisur pushimet.

Ai është fotografuar duke bërë plazh në Drimadhe, i shoqëruar nga bashkëshortja dhe vajza e madhe.

Si rralë herë Blendi Fevizu shihet pa vajzën e tij të vogël të cilën si duket se ka marrë me vete për ta mbrojtur nga i nxehti tropikal. /albeu.com/

Shtuar më 03/07/2017, ora 09:06
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori