Lamtumirë Kejsi! Trupi i 9-vjeçares përcillet sot për në banesën e fundit

Pëlqej
Ditën e sotme i jepet lamtumira vogëlushes 9-vjeçare e cila u dorëzua dhe mbylli sytë në spitalin italian të Padovës, ku qëndronte e shtruar prej gati një muaji dhe mjekohej për sindromën e rëndë “Stevens and Johnson”.

Arkivoli me trupin e Kejsit që mësuesit e thërrisnin “Rrufeja” për shkak të gjallërisë dhe shkathtësisë që e karakterizonte mbërriti në Durrës, ndërkohë që sot në orën 11.00 zhvillohet ceremonia mortore.

Ëngjëlli i vogël nuk mundi t’i bënte dot ballë sëmundjes duke mbyllur sytë në Itali. /albeu.com/

Shtuar më 11/10/2017, ora 08:19
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori