LAJMI I FUNDIT / Zjarri në një apartament tek Stacioni i Trenit, banorët e tmerruar dalin në rrugë (FOTO & VIDEO)
Dhjetra banorë të pallatit pranë Gjykatës së Krimeve të Rënda në Tiranë, kanë lënë shtëpitë e tyre për shkak se kanë ndjerë tym dhe pretendojnë se një banesë është përfshirë nga flakët, lajmëron Albeu.com.

Banorët e pallatit shprehen se sapo kanë ndjerë erën e tymit kanë shpejtuar të dalin, ndërsa policia dhe zjarrfikësit kanë ardhur menjherë në vendngjarje.

Gazetarët e Albeu.com bëjnë me dije se zjarrëfikësit të cilët janë në vendngjarje, po përpiqen të shuajnë flakët.

Sipas banorëve të pallatit, në apartamentin ku ka rënë zjarri nuk ka banorë. /albeu.com/


Zjarri perballe Krimeve te Renda

Shtuar më 13/01/2017, ora 13:43

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori