Parashutisti bie në Plazhin e Vlorës, dërgohet në gjendje të rëndë në spital
Pëlqej
Abonohu për lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Një incident i rëndë ka ndodhur në Vlorë, ku një parashutist ka rënë në afërsi të Plazhit të Ri në Vlorë.

Mësohet se incidenti ka ndodhur për shkak të rrymave të ajrit. Burime zyrtare nga policia bëjnë me dije se parashutisti është dërguar në gjendje të rëndë në spital në Vlorë.

Burime pranë tij bëjnë me dije se ai gjendet në sallën operative duke marrë ndihmëh e specializuar./albeu.com/
Shtuar më 19/03/2017, ora 13:41
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Negociatorët e lartë të BE-së, McAllister dhe Fleckenstein duke dalë nga zyrat e PD-së

Negociatorët e lartë të BE-së, McAllister dhe Fleckenstein duke dalë nga zyrat e PD-së