Një person kërcënon me vetëvrasje në Laprakë
Një person kërcënon me vetëvrasje në Laprakë.

Sipas informacioneve të para, bëhet fjalë për një person rreth 43-vjeç i cili ka disa minuta që ndodhet në majë të oxhakut dhe ka lajmëruar banorët se do të hidhet.

Mësohet se shtetasi është identifikuar si Qazim Bruka dhe sipas burimeve mësohet ka deklaruar se ka probleme me gjykakat.

Ndërkohë policia ka shkuar në vendin e ngjarjes bashkë me zjarrfikësit për të negociuar me të që të zbresë nga oxhaku./albeu.com/
Shtuar më 22/03/2017, ora 09:59

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori