Gjenden mina dhe predha, prodhim serb
Batalioni i xhenios ka organizuar sot një operacion pastrimi në Qafë Prush në Kukës.

Gjatë këtij operacioni janë gjetur dhe sekuestruar 12 mina kundër tanke, prodhim serb, një minë kundër personel, dhe një predhë 82mln.

Municionet e gjetura janë sekuestruar dhe do të transportohen në batalionin e Xhenios në Tiranë. /Albeu.com/
Shtuar më 13/04/2017, ora 15:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori