LAJMI I FUNDIT/ Favorizoi trafikantët, arrestohet drejtuesi i lartë i Policisë në Vlorë
Policia arrestoi pak minuta më parë me kërkesë të Prokurorisë së Krimeve të Rënda Drejtorin e Rendit në Drejtorinë e Policisë në Qarkun e Vlorës, Haki Hasanbegaj.

Mësohet se akuza ndaj tij lidhet me bashkëpunimin me kultivues dhe trafikant të lëndëve narkotike. /Albeu.com/
Shtuar më 02/02/2017, ora 22:03

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori