Lajm i mirë për shqiptarët! Kur hapen aplikimet për Lotarinë Amerikane
Ambasada Amerikane ka dhënë lajmin e shumëpritur për shumë shqiptarë.

Me një postim në faqen e saj në FB, Ambasada Amerikane njofton se programi i Lotarise, hapet me datën 3 tetor dhe jep një këshillë shumë të vlefshme për gjithë të interesuarit.

“Përshëndetje, e keni dëgjuar lajmin? Programi i Lotarisë Amerikane 2019 hapet në datën 3 tetor 2017.

Këshilla ime kryesore për t’u përzgjedhur: aplikoni herët, por ama vetëm një herë! Tani, kush ka pyetje?”- shkruan ambasada. /albeu.com/

Shtuar më 21/09/2017, ora 14:18

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori