Lajm i mirë: Nënë Margarita mposht COVID-19, lë spitalin "Shefqet Ndroqi" e shëruar
Ndërkohë që në vend sot u shënuan 4 viktima dhe 132 raste të reja, nënë Margarita ka fituar betejën me COVID-19 dhe është dërguar në banesën e saj.

Lajmin e mirë e ka dhënë ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu.

"Nënë Margarita ka lënë spitalin "Shefqet Ndroqi" e shëruar plotësisht dhe ka veçse mirënjohje për stafin mjekësor që e shpëtoi nga komplikacionet e shkaktuara nga virusi i rrezikshëm", shkruan Manastirliu në rrjetin social Facebook. /albeu.com/
Shtuar më 17/09/2020, ora 20:09

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori