Lajm i mirë! Dimrit po i vjen fundi, priten ditë pranverore
Ndërkohë që një pjesë e madhe e Shqipërisë vazhdon te jetë e ngrirë dhe me temperatura acari, një lajm i mirë vjen nga sinoptikanët.

Java ne të cilën sapo kemi hyrë, është e fundit e dimrit.

Sipas meteorologëve, në fund të javës temperaturat do të rritën ndërsa në të gjithë vendin do të kemi ditë pranverore.

Sipas sinoptikanes së meteoalb Tanja Porja, nuk do ketë më reshje dëbore dhe ngrica. /albeu.com/

Shtuar më 15/02/2021, ora 17:22

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori