Tërmet në lindje të Shqipërisë
Në rajonin e Ohrit në kufirin me Shqipërinë sapo ka ndodhur një tërmet.

Banorët kanë ndje dridhje më të forta krahasuar me tërmetet e mëparshme, të cilat nuk kanë qenë edhe aq të forta.

Akoma nuk ka të dhëna zyrtare se ku ka qenë epiqendra e tërmetit dhe sa ka qenë fuqia e tij, por banorët e Ohrit thonë se dridhjet kanë qenë të forta, ndërsa nuk raportohet për dëme materiale apo të lënduar. /albeu.com/
Shtuar më 02/07/2017, ora 12:35
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori