SHKRESA/ Rama shkarkon Ylli Manjanin, ja kush e zëvendëson (FOTO LAJM)

Kryeministri Edi Rama shkarkon Ylli Manjanin. Në vend te tij do te shkoje Petrit vasili.

Vendimi duket se ka ardhur pas akuzave të javës së fundit mes PS-së dhe LSI-së, ndërkohë që Rama dhe Meta u takuan mëngjesin e sotëm në Kryesinë e Kuvendit, shkruan Albeu.com.

Mësohet se Ylli Manjani do të dalë sot në një konferencë për shtyp në orën 13:00.

Pritet që pak minuta më vonë do të ketë një konferencë tjetër për shtyp nga LSI ku do të flasë Erisa Xhixho në lidhje me zhvillimet e fundit. /Albeu.com/
Shtuar më 30/01/2017, ora 12:01

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori