LAJMI I FUNDIT / Punonjësi i rafinerisë së naftës në Fier hipën në oxhak, kërcënon se do hidhet (VIDEO)
Një punonjës i Uzinës së Përpunimit të NaftësFier ka hipur në oxhakun e rafinerisë rreth 40-50 metra të lartë dhe ka kërcënuar se do të hidhet.

Sipas medieve mësohet se shtetasi në fjalë ka në dorë një shishe benzinë.

Agim Myredini ka thënë se ka 3 muaj që nuk ka marrë rrogën në një vend në të cilin punon për më shumë se 30 vitesh.

Ai është filmuar duke bërtitur "jo", "jo", ndërsa kolegët e tij thonë se "ai është më i përvëluari" mes tyre. /albeu.com/


Shtuar më 23/01/2017, ora 09:23

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori