Gjendet trupi i pajetë i një 50 vjeçari tek Liqeni Artificial
Pëlqej
Abonohu për lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Një 50 vjeçar ka gjetur vdekjen gjatë paradites së sotme, pasi ka hyrë në brendësi të Liqenit Artificial. Kanë qënë blutë e Tiranës, ku pas një telefonate, kanë gjetur trupin e pajetë në afërsi të Digës së Liqenit Artificial.

"Më datë 04.1.2016, rreth orës 11:20, është marrë një telefonatë tek numri i emergjencave 112, se një shtetas ka hyrë në brendësi të Liqenit Artificial.

Menjëherë janë afruar shërbimet e Policisë, të cilët kanë gjetur trupin e pajetë në afërsi të Digës së Liqenit Artificial".

Grupi hetimor ka bërë të mundur identifikimin e viktimës, shtetasin E.R., 50 vjeç dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të kësaj ngjarje. Per kete rast janë njoftuar polumbarët për nxjerrjen e trupit. /albeu.com/Shtuar më 04/01/2017, ora 11:48

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit.

Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.

Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit. Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.