Laç, plagoset me armë 30 vjeçarja
Një 30-vjeçare ka mbetur e plagosur me armë zjarri gjatë së dielës në Laç. Sipas policisë Blerta Islami është qëlluar me armë zjarri në rrethana ende të paqarta duke u plagosur rëndë.

E plagosura është dërguar me urgjencë në spitalin rajonal të Laçit po si pasojë e gjëndjes së rënduar është transportuar drejt spitalit Ushtarak në Tiranë. Ndërkohë policia ka bërë të mundur identidikimin e autorit të ngjarjes dhe ka nisur kërkimet për kapjen e tij. /albeu.com/
Shtuar më 01/04/2012, ora 17:31

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori