Ky është shqiptari “i parë” i ftuar në ceremoninë e inaugurimit të Trumpit
Pëlqej
Abonohu për lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Senatori i Shtetit të New Yorkut Marty Golden, ka ftuar Princin Leka në ceremoninë e inaugurimit të presidentit të 45-të amerikan, Donald Trump.

ftesën e senatorit republikan thuhet se “ Kjo ceremoni është shumë e rëndësishme për vendin tonë (SHBA), për transferim paqësor të pushtetit dhe afirmimin e angazhimit tonë për presidentin e ri të Shteteve të Bashkuara.

“Unë shpresoj se ju keni për t’a pranuar me shumë kënaqësi ftesën time për të marrë pjesë në këtë ngjarje historike”, thuhet në ftesë./Albeu.com/

Shtuar më 10/01/2017, ora 20:55
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori