Ky është ish-ushtaraku, pjesë e grupit të grabitësve të Rinasit
Personi që shihni në foto është Neim Avdulaj, 28 vjeç, ish-ushtar profesionist në Forcat e Armatosura të Zal Herrit.

Avdulaj, me banim në Vlorë u arrestua gjatë ditës së sotme në kuadër të operacionit “Patriot”, ku bashkë me të u arrestuan edhe 2 grabitës të tjerë.

Avdulaj, së bashku me Xhyriun dhe 4 pjesëtarët e tjerë të bandës kanë marrë pjesë në grabitjen

Ai dyshohet se ka qenë pjesëmarrës në të paktën edhe dy grabitje të tjera spektakolare që kanë ndodhur në vitin 2015./Albeu.com/
Shtuar më 14/02/2017, ora 18:45

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori