Ky është moti për ditën e sotme
Në Veri-Veriperëndim të vendit dhe pjesërisht në zonat Qendrore moti paraqitet i vranët, por zonat Jugore vijojnë me kthjellime dhe alternime vranësirash.

Pjesa e dytë e ditës mbetet me kthjellime të shkurtra dhe vranësira të shpeshta në pjesën më të madhe të vendit.

Sipas MeteoAlb, temperaturat e ajrit ulen me 1°C gjatë mëngjesit por ngritje me të paktën 2°C sjell mesdita, në të gjithë territorin shqiptar.

Era do fryjë e lehtë deri mesatare, me shpejtësi 35 km/h nga drejtimi Perëndimor duke bërë që në det dallgëzimi të ulet në 2 ballë. /albeu.com/
Shtuar më 11/09/2018, ora 08:08

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori