Ky është detaji që nxorri krejt "zbuluar" mbrëmë Monika Kryemadhin
Pëlqej
Monika Kryemadhi ka treguar se është një grua e fortë në politikë dhe me sa duket burimin e frymëzimit e merr nga gra të famshme në botë.

Ndërkohë që ajo fliste mbrëmë në emisionin "Opinion" pas shpinës së saj duket biblioteka e saj ku gjenden kryesisht biografi të liderëve të mëdhenj por sidomos të bashkëshorteve të tyre.

Kështu për shembull, pas shpinësKryemadhit duket libri i jetës së bashkëshortes së ish-Presidentit të SHBA-ve, Xhorxh Bush, Laurës.

Bashkëshortja e Tonny Blair gjithashtu, Cherie gjendet në bibliotekën e Kryemadhit, ndërsa nuk mund të mungonin Hillary dhe Bill Clinton. /albeu.com/
Shtuar më 13/10/2017, ora 11:29
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori