Ky është burri që e bën Arditin të duket xhuxh në krah të tij (FOTO LAJM)

Ai ka dorën më të madhe në botë, ndërkohë që është një ndër shtatë personat më të gjatë në planet. Ai quhet Jerry Sokolski dhe në krah të tij, Ardit Gjebrea, edhe pse ka një gjatësi të admirueshme, duket krejt xhuxh.

"Më bëri të ndihem elegant, në periudhën më të shëndoshë timen", shkruan Gjebra në Facebook duke paralajmëruar se do ta ketë të ftuar nëse në Telebingon Shqiptare. /albeu.com/
Shtuar më 15/07/2017, ora 14:57

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori