Ky është brezi që po rritet sot në gjimnaze
Zënkat në shkolla, të cilat përfundojnë në plagosje edhe me mjete të forta apo armë të ftohta janë kthyer në një problematikë të mprejtë për prindërit, mësuesit dhe organet e rendit.

Një plagosje ndodhi sot pas sherrit mes gjimnazistëve të shkollës "Janaq Kilica" ku mbeti i plagosur një 16 vjeçar me thikë.

I plagosuri i dërgua me urgjencë në spital, ndërsa policia i ka kapur autorit një dorezë metalike me thikë të integruar. /albeu.com/
Shtuar më 09/11/2017, ora 14:48

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori