Ky është autori i masakrës me 8 viktima në Vlorë (FOTO LAJM)

Pëlqej
24 vjeçari Ridvan Zykaj, ka vrarë 8 persona dhe plagosur 6 të tjerë ditën e sotme në fshatin Resulaj të Vlorës.

Më poshtë keni dhe fotot që tregojnë se kush autori i masakrës.

Burime për Syri.net, bëjnë me dije se 24 vjeçari është ndihmuar nga persona të tjerë për të kryer masakrën. Ndërkohë që tashmë ai është i rrethuar nga policia në banesën ku është fshehur në fshat.

Shtuar më 10/08/2018, ora 19:18
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori