Një tjetër "tradhtar" nga radhët e Kryemadhit, kush e pranoi mandatin
Ky është Aliosha që abuzoi me 13-vjeçaren në Berat
Gjykata e Beratit la në burg 49-vjeçarin Aliosha Emini.

Ai akuzohet se ka kryer marrëdhënie me dhunë me 13-vjeçaren B.G dhe ka tentuar të trafikojë të motrën e saj, 19-vjeçaren A.G.

Gjykata e Beratit caktoi masën e sigurisë “arrest me burg” për 49-vjeçarin, i cili nuk i ka pranuar akuzat.

Ndaj tij ka dy denoncime, një për marrëdhënie seksuale dhe një tjetër për trafikim femrash.

Aliosha Emini u arrestua nga policia pasi dy motrat bënë kallëzim. /abcnews.al/

Shtuar më 17/12/2017, ora 16:29
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori