Ky është 22 vjeçari që humbi jetën në aksidentin tragjik
I riu që shihni në foto është Redon Zefi i cili humbi jetën mëngjesin e sotëm në një aksident tragjik.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur orët e para të kësaj të marte në aksin rrugor Laç-Patok.

22-vjeçari ishte duke drejtuar mjetin tip “Opel” teksa ai ka dalë nga rruga ku për pasojë nuk i mbijetoi plagëve të marra.

Grupi hetimor në vendngjarje po punon për sqarimin e plotë të shkakut dhe rrethanave të ngjarjes.
Shtuar më 23/02/2021, ora 09:50

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori