Kuvendi, pritet lirimi nga detyra i anëtarëve të KQZ
Kuvendi i Shqipërisë vendos në seancën e sotme për lirimin nga detyra e 3 anëtarëve të Komisionit Qëndror të Zgjedhjeve Albana Shtylla, Denar Biba dhe Jani Jani.

Gjatë seancës nuk do të mungojnë debatet mes palëve lidhur ligjin e nëpunësit civil pas miratimit nga qeveria të aktit normativ që shtyn me gjashtë muaj hyrjen në fuqi të ligjit.


Shtuar më 03/10/2013, ora 11:08
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori