Kuvendi nis punimet (FOTO)

Pasditen e sotme, Kuvendi do të hapë punimet e sesionit të tij VII të Legjislaturës VIII. Seanca do të mblidhet në orën 17:00 dhe do të nisë me njoftimin e projektligjeve dhe nismave të depozituara si dhe miratimin e kalendarit trejavor të punimeve.

Për shkak të një sërë ligjesh dhe nismash të rëndësishme në pritje, ky sesion do të hapet më herët se çdo vit. Ja axhenda e ditës:
Shtuar më 05/09/2016, ora 09:12

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori