"Ku*vë rrugësh!", plas sherri mes të dashurës dhe motrës së Izet Haxhisë
E dashura e Izet Haxhisë, së funmdi ka reaguar në Facebook, ku ka hedhur akuza të ashpra kundër të ashtuquajturës motrës së Izet Haxhisë.

Erjona Parruca, në një postim shkruan se, Izetit i kanë prishur nervat dhe ja kanë nxirë jetën.

Erjona, e cila punon në Francë, shkruan madje se motra e ish-truprojës së Sali Berishës e ka quajtur atë një prostitutë rruge.

“O monster, para se te te njoh une ty, sic me the, do me njohesh ti mua… Se s ka lindur akoma ndonje cope mishi nga barku i njeriut, te me thote mua “prostitute”!!! Degjove??? Dhe heren tjeter, do takohesh balle per balle me mua! E t a shohesh mire se a jam a s jam me ” te meta mendore”, budallice kokboshe!”, shkruan ndër të tjera e dashura e Haxhisë.


Postimi i plotë:

A s te vjen pak turp moj debilja e Tropojes,e ashtuquajtura moter e Izetit, qe paraqitesh ne salle te gjyqit si familjare??? Po ti ke hak nderi per te lare me Izetin, sepse me quajte mua “prostitute rrugesh”… dhe t a kishe menduar mire se me ke po flisje, oj copa e mishit!!! A e di ti qe j a ke prishur komplet nervat tet vellai, qe mjaft j a nxite jeten, po as ne sallen e gjyqit, nuk e late rehat?? O monster, para se te te njoh une ty, sic me the, do me njohesh ti mua… Se s ka lindur akoma ndonje cope mishi nga barku i njeriut, te me thote mua “prostitute”!!!

Degjove??? Dhe heren tjeter, do takohesh balle per balle me mua! E t a shohesh mire se a jam a s jam me ” te meta mendore”, budallice kokboshe!

Zhdukuni nga jeta e Izetit, po me thote Izeti, ashtu suc sapo j a tha edhe motres se Tiranes ne tel tani! Megjithese ate nuk e njoh, e s kam patur kurre kontakt! Por ti??? Ti te tranferohesh ne tjeter planet, gjak i prishur prej gjarpri te ndyre!!!!

Pthuuuu, peshtirosje femer!!! /albeu.com/
Shtuar më 21/11/2018, ora 16:25

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori