Kushtetuesja rrëzon kërkesën për licencimin për aktivitet të hidrokarbureve
Pëlqej
Abonohu për lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Gjykata Kushtetuese ka rrëzuar kërkesën për pezullimin e vendimit të Këshillit të Ministrave, për licencimin e aktivitetit të hidrokarbureve.

Kjo kërkesë është bërë nga Unioni i Shoqatës së Hidrokarbureve.

Vendimi në fjalë cakton se taksa për një karburant apo pikë shitje në kryeqytet është 5 milionë lekë dhe në qytete të tjera 2 milionë lekë. /albeu.com/
Shtuar më 11/10/2016, ora 10:19

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 

"Lumturi dhe krenari, mes arbëreshevë që ruajtën gjuhën dhe kulturën për më shumë se 5 shekuj dhe me fëmijë Të mrekulluëshëm!" {Lorik Cana}