Kushërinjtë Mëhillaj në listën e më të kërkuarve të Interpol (FOTO-LAJM)

Dy kushërinjtë Mëhillaj janë futur në listën e më të kërkuarve të Interpolit. Andon dhe Genis Mëhillaj kërkohen nga policia pasi dyshohen se janë porositësit e disa prej krimeve të vrasësit me pagesë, Julian Sinanaj.

Në faqen zyrtare të Interpolit janë vendosur fotografitë e dy të kërkuarve dhe gjeneralitetet e tyre.

Mëhillajt u zhdukën pas publikimit të lajmit për arrestimin e Julian Sinanajt. /albeu.com/
Shtuar më 11/02/2014, ora 14:37

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori