Kush po kërkohet? Forca e Ligjit zbret e blindon Vlorën
Policia e Vlorës në kuadër të operacionit "Forca e Ligjit", ka zhvilluar kërkime gjatë natës në Vlorë.

Burime nga policia bëjnë me dije se kontrollet janë zhvilluar me fokus për persona me precedent kriminal, por ende nuk dihen detaje.

Për këtë operacion, uniformat blu ende nuk kanë një njoftim për rezultatet.

Kujtojmë që aksione të tilla jajë zhvilluar më herët dhe në qytete të tjerë, ku i fundit që ishte në Shkodër, ku në përfundim të tij u arrestuan disa persona. /albeu.com/


Shtuar më 27/09/2018, ora 09:19

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori