Kush ka humbur Iphone sot në Tiranë, mund ta gjeni këtu

Dy djem të rinj kanë gjetur një Iphone dhe kanë lënë numrin e celular që i kujt të jetë të telefonojë për ta marrë mbrapsh.

“Përshëndetje kemi gjetur këtë Iphonen sot tek Nën Tereza.

Kush do që e ka humbur të na bëjë telefon në numrin.
0698607589
Respekte Endri Lulja dhe Julian Bardhoshi”.Shtuar më 30/08/2018, ora 21:04
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori